O KANCELARII

Kompleksowa pomoc prawna

System prawa obowiązującego w Polsce jest bardzo rozbudowany i obszerny. Składa się ustaw, ratyfikowanych umów międzynarodowych, aktów wykonawczych, rozporządzeń, zarządzeń. W tych okolicznościach prawidłowe ustalenie normy prawnej regulującej dane zagadnienie może okazać się trudnym zadaniem.

Nasi adwokaci na bieżąco monitorują wszelkie zmiany wprowadzane w przepisach prawych.  Śledzimy orzecznictwo sądów powszechnych oraz administracyjnych, zmieniające się tendencje i zapatrywania doktryny prawa na poszczególne zagadnienia prawne. Zaufaj doświadczeniu naszych prawników. Zadzwoń dziś do adwokata w Rzeszowie i zobacz, jak możemy Ci pomóc w sprawie.

Nasze usługi

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną osób fizycznych, firm i instytucji. Obszary, w jakich specjalizuje się nasza kancelaria jest bardzo wszechstronny. Siedzibą kancelarii jest Rzeszów. Usługi świadczymy na obszarze całego kraju.

W razie potrzeby adwokat oferuje pomoc doraźną, polegającą m.in. na sporządzeniu umowy uwzględniającej zarówno specyfikę danej branży, jak i potrzeby i interesy klienta. Oferta obejmuje przygotowanie konkretnego pisma procesowego (pozwu, wniosku, środka odwoławczego, środka zaskarżenia). Zajmujemy się analizą danego zagadnienia prawnego, zakończonej sporządzeniem opinii prawnej. Pomoc prawna może także każdorazowo przybrać formę ustnej konsultacji.

Etyka zawodowa

Wieloletnie doświadczenie zawodowe pokazało jak niezmiernie ważne w pracy adwokat jest tajemnica adwokacka oraz zasady etyki wykonywania zawodu. Nasi klienci mają zapewnioną absolutną dyskrecję i bezpieczeństwo powierzonych kancelarii informacji.

Priorytetem w naszej pracy jest dbałość o interes klienta i uzyskanie optymalnego dla niego rozstrzygnięcia. Dlatego do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i najwyższą starannością. Decydując się na współpracę z naszą kancelarią, masz gwarancję, że Twoja sprawa zostanie potraktowana indywidualnie, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi prawnej.